Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski

pomorskie

Hurtownia opakowań – pomorskie

Wszystkim mieszkańcom województwa pomorskiego oraz firmom działającym na tym obszarze pragniemy polecić nasze usługi w zakresie sprzedaży opakowań jednorazowych oraz markowych wyrobów z folii. PLAST to hurtownia opakowań, obsługująca północną Polskę, w tym również teren Pomorza. Jesteś z Gdańska, Gdyni lub Sopotu i chcesz nawiązać z nami współpracę? Umów się z naszym przedstawicielem i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

W ofercie hurtowni opakowań PLAST znajdziesz bogatą gamę solidnych i wydajnych opakowań i produktów z tworzyw sztucznych. Nasz asortyment obejmuje m.in.: standardowe opakowania jednorazowe, woreczki i torebki foliowe, worki raszlowe dla rolnictwa i przemysłu, gumki recepturki, reklamówki na rolce, rękawice i fartuchy jednorazowe i wiele innych.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Szukasz markowych opakowań lub artykułów z tworzyw sztucznych w rozsądnej cenie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś! Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, terminową realizację zleceń oraz fachowe doradztwo.


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/opakowania/ftp/pozytywnie/application/modules/default/views/scripts/strony.phtml on line 218