Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski

O FIRMIE

Witaj na stronie firmy PLAST - importera opakowań jednorazowych.

Skorzystaj z naszej oferty opakowań dla ogrodnictwa i rolnictwa, jednorazowej odzieży ochronnej oraz opakowań dla branży spożywczej, gastronomii, służby zdrowia, przemysłu i gospodarstw domowych.

Nasze atuty:
- długi staż w branży opakowań i duże zdobyte doświadczenie,
- doświadczeni pracownicy,
- wysoka jakość produktów jako priorytet Firmy,
- konkurencyjne ceny dzięki własnemu importowi,

- bogata oferta produktowa,

- nieustający rozwój Firmy i wprowadzanie nowych produktów do oferty,

- stabilna pozycja rynkowa i finansowa,

- szybki czas realizacji zamówień.


Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych firm naszego kraju, co potwierdza coroczna przynależność do ekskluzywnego grona laureatów „Gazel Biznesu" od 2011 roku.

Zostaliśmy także wyróżnieni przez miesięcznik Forbes tytułem "Diamentów Forbesa" w 2018 i 2019 roku.

Nasza Firma została również laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik organizowanego przez Euler Hermes Collections. Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej.
Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia te kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

27_Gazele_CMYK.jpg 26_Zloty_Platnik_2015.jpg Diamenty Forbesa 2017

Firma PLAST ma również znaczące dokonania w zakresie tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy oraz w eliminacji zagrożeń w środowisku pracy, co potwierdza III miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy na najlepszego Pracodawcę- Organizatora Pracy Bezpiecznej w 2015 roku.

Stosując procedury GDP i GMP gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Plast Sp. z o.o. Salon Sprzedaży Plast Sp. z o.o. Magazyn Plast Sp. z o.o. Opakowania


Siedziba Firmy mieści się w Łodzi. Posiadamy kilka magazynów, w Łodzi i Zgierzu.

Zamówiony towar wysyłamy własnym transportem lub kurierem. Z dnia na dzień możemy dostarczyć towar w każde miejsce w kraju. Zajmujemy się również eksportem. Odbiorcami naszych produktów są zarówno firmy z krajów Unii Europejskiej, jak i z Mołdawii, Ukrainy.
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/opakowania/ftp/pozytywnie/application/modules/default/views/scripts/strony.phtml on line 218