Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski

Zielona Góra

Hurtownia opakowań – Zielona Góra

Jesteśmy hurtownią opakowań, działającą na terenie Zielonej Góry i okolic. Posiadamy imponujący asortyment opakowań i folii jednorazowych, przydatnych w wielu przedsiębiorstwach, a także domach klientów indywidualnych.

Mieszkasz na terenie Zielonej Góry lub w okolicy i potrzebujesz solidnych produktów takich jak rękawiczki foliowe, worki strunowe oraz worki polipropylenowe na węgiel? Interesują Cię wytrzymałe i funkcjonalne fartuchy foliowe? Koniecznie zapoznaj się z katalogiem naszych produktów.

Zapewniamy krótki czas realizacji złożonych zamówień. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Liczy się dla nas troska o klienta, konkurencyjne ceny oraz Twoje zadowolenie.

Wytrzymałość, funkcjonalność i dobra cena – to cechy produktów dostępnych w naszej ofercie. Na rynku funkcjonujemy od lat, dostarczając klientom najlepszych rozwiązań w tej branży. Koniecznie zapoznaj się z polecanym przez nas asortymentem i postaw na praktyczne  opakowania jednorazowe!


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/opakowania/ftp/pozytywnie/application/modules/default/views/scripts/strony.phtml on line 218