Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Zaklejarka do torebek

Zaklejarka do torebek

Pdf

Zaklejarka do torebek foliowych z nożem jest bardzo praktycznym urządzeniem, które pozwala na szybką, łatwą, wygodną i efektywną pracę. Jest szeroko stosowana w przemyśle piekarniczym i cukierniczym. Stabilna konstrukcja jest wykonana z metalu z możliwością stałego zamocowania do stolika, zaopatrzona w nóż ucinający taśmę.

Do zaklejania używa się taśm 9mm lub 12mm, które również posiadamy w ofercie.

Przykłady zastosowania:
Zaklejarki do torebek E-7 najczęściej znajdują zastosowanie w cukiernictwie i piekarnictwie. Zaklejarki doskonale sprawdzają się do zaklejania wszelakich torebek foliowych z dowolną zawartością.

Precyzyjne zamykanie torebek i woreczków foliowych za pomocą zaklejarki E-7 pozwala na szybką i wydajną pracę w wielu dziedzinach przemysłu i branżach wykorzystujących tego rodzaju opakowania jednorazowe. Nasza hurtownia opakowań oferuje zaklejarki do torebek w przystępnej cenie, wyróżniające się solidną konstrukcją i ergonomiczną budową. Niezawodny nóż tnący pozwala na jeszcze szybsze rozcinanie taśmy, co zwiększa komfort oraz usprawnia proces pakowania.