Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Worki raszlowe z zaciągiem Worki raszlowe z zaciągiem Worki raszlowe z zaciągiem Worki raszlowe z zaciągiem

Worki raszlowe z zaciągiem

Pdf

Prowadzisz gospodarstwo rolne i potrzebujesz sprawdzonych technologii w zakresie pakowania produktów? A może zajmujesz się dystrybucją artykułów spożywczych i chcesz zapakować swoje wyroby zgodnie z najwyższymi standardami? Worki raszlowe z zaciągiem stanowią optymalne rozwiązanie zarówno jeśli chodzi o przechowywanie, jak i transport warzyw.

W przypadku pakowania ziemniaków, jabłek, cebuli, marchwi oraz innych warzyw lub owoców worek raszlowy sprawdzi się znacznie lepiej niż typowe reklamówki jednorazowe, zapewniając swobodny dostęp świeżego powietrza. Jednocześnie sprzedawane przez nas worki doskonale sprawdzają się np. przy pakowaniu drewna kominkowego – są wytrzymałe, niezwykle wydajne, a na dodatek – bardzo wygodne i dostępne w atrakcyjnych cenach. Sprawdź oferowane przez naszą hurtownię opakowań warianty i kolory i zamów worki raszlowe w potrzebnej ilości już dziś!

Dostępne rozmiary:
30x50cm, 35x50cm (ok. 5 kg)
40x60cm, 42x60cm (ok. 15 kg)
50x80cm (ok. 30 kg)

Dostępne kolory:
Biały, zielony, czerwony, żółty, bordowy, pomarańczowy, jasno pomarańczowy, fioletowy

Pakowanie:
Worki dziane raszlowe pakowane są w baloty po 100 szt.

Zalety worków raszlowych:
- wytrzymałe,
- pozwalają produktom oddychać,
- odporne na temperaturę otoczenia i wilgotność.

Przykłady i możliwości użycia worków raszlowych:
worki raszlowe do pakowania ziemniaków, worki do pakowania kapusty, worki do pakowania cebuli, worki do pakowania marchwi, worki do pakowania ogórków, worki do pakowania brykietu, worki do pakowania drewna kominkowego.

*TOWAR IMPORTOWANY
** INNE ROZMIARY I KOLORY NA ZAMÓWIENIE