Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski

Toruń

Hurtownia opakowań – Toruń

Hurtownia opakowań PLAST, która działa na terenie Torunia i okolic, to importer opakowań najwyższej jakości dla wymagających klientów. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do pakowania najróżniejszych przedmiotów.

Działamy na rynku od wielu lat, oferując klientom między innymi: rękawice hdpe, worki strunowe, fartuchy foliowe czy gumki lateksowe. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Cenimy jakość, dobre ceny oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Gwarantujemy także szybki czas realizacji – współpracując z nami, zaoszczędzisz swój cenny czas!

Funkcjonalność, wytrzymałość i najwyższa jakość – to aspekty, którym poświęcamy podczas doboru asortymentu szczególną uwagę. Działamy na terenie Torunia i okolic. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zapoznaj się z naszym katalogiem i dołącz do zadowolonych klientów od zaraz.

 


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/opakowania/ftp/pozytywnie/application/modules/default/views/scripts/strony.phtml on line 218