Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Taśmy klejące do zaklejarek

Taśmy klejące do zaklejarek

Pdf

Taśmy klejące do zaklejarek / zamykarek

Taśmy klejące do zaklejarek służą do szybkiego, szczelnego i komfortowego zaklejania woreczków foliowych, w które pakuje się różnego rodzaju artykuły spożywcze, np. chleb krojony, suszone owoce, przyprawy lub inne produkty. Opakowania jednorazowe zaklejone taśmą sprawdzają się również przy pakowaniu drobnych elementów przemysłowych czy zestawów montażowych. Woreczek zaklejony taśmą stanowi wygodną alternatywę dla torebki z zamykaniem strunowym. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór taśmy klejącej do zamykarek i zaklejarek w wielu kolorach.

Sprzedawane przez nas rolki z taśmą to wyrób ekonomiczny i wydajny – w jednej rolce znajduje się aż 66 metrów bieżących taśmy o szerokości 9 mm, co pozwala na szybkie, precyzyjne i bezproblemowe, automatyczne i ręczne klejenie torebek foliowych oraz opakowań jednorazowego użytku.

Zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, również tych większych. Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru akcesoriów i opakowań.

Taśmy dosępne w rozmiarach 9mm / 66m w kolorach: przezroczysty, zielony, czerwony, biały, żółty, niebieski.

Taśmy klejące
Nazwa Rozmiar J.m. Opak. pośrednie Opak. zbiorcze
Taśmy klejące do zaklejarek 9mm/66m 1 rol 16 rol 192 rol