Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski

Szczecin

 

Opakowania jednorazowe – Szczecin
Prowadzisz firmę na terenie Szczecina lub poszukujesz sprawdzonego dostawcy opakowań jednorazowych? Hurtownia PLAST dostarcza nowoczesne, solidne i atrakcyjne cenowo opakowania, takie jak torebki foliowe, worki i woreczki strunowe czy wytrzymałe reklamówki. Gwarantujemy fachowe doradztwo i szybką realizację zamówień na terenie całego kraju.
Hurtownia opakowań – Szczecin
Nasza oferta adresowana jest do klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie Szczecina i okolic. Jako importer opakowań jednorazowych z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży worków PP czy torebek z zamkiem strunowym. W naszej ofercie znajdują się również niezbędne akcesoria jednorazowego użytku, takie jak rękawice foliowe, fartuchy jednorazowe mające zastosowanie w profesjonalnej gastronomii, jak i mocne gumki recepturki, niezbędne w aptekach, biurach i innych lokalach usługowych. Atrakcyjna cena, kompleksowe doradztwo, szybka realizacja zamówień oraz najwyższa jakość importowanych opakowań jednorazowych to tylko niektóre korzyści ze współpracy z naszą hurtownią dla wszystkich szczecińskich klientów.

 

 

Hurtownia opakowań jednorazowych – Olsztyn

W naszej hurtowni znajdą Państwo najlepszej jakości opakowania jednorazowe, rękawice foliowe oraz wiele innych produktów i akcesoriów jednorazowego użytku. Swoją ofertę kierujemy do firm i klientów indywidualnych z Olsztyna i okolic. Zapewniamy kompleksowe doradztwo, szybkie dostawy i atrakcyjne ceny. Jako doświadczony importer opakowań dostarczamy m.in. worki polipropylenowe i torebki zamykane strunowo, reklamówki jednorazowe i woreczki foliowe, jak również bogatą gamę akcesoriów dla handlu i gastronomii: rękawice HDPE, gumki lateksowe, fartuchy foliowe i inne.

Opakowania jednorazowe – Olsztyn

Obok szerokiej gamy opakowań i akcesoriów jednorazowego użytku, nasza hurtownia oferuje swoim klientom z Olsztyna i okolic bogaty asortyment urządzeń i akcesoriów do pakowania. W sprzedaży posiadamy m.in. solidne i łatwe w użyciu owijarki o ergonomicznej konstrukcji, taśmy klejące pakowe z nadrukiem, pojemniki z masy papierowej czy wysokiej jakości folię stretch, wykorzystywaną w wielu dziedzinach przemysłu. Zapewniamy szybką realizację zamówień i sprawną realizację dostaw z uwzględnieniem ustalonych terminów. Zapraszamy do współpracy!

 

 


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/opakowania/ftp/pozytywnie/application/modules/default/views/scripts/strony.phtml on line 218