Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Rękawice gospodarcze ochronne Rękawice gospodarcze ochronne

Rękawice gospodarcze ochronne

Pdf

Oferujemy naszym klientom doskonałej jakości rękawice ochronne gumowe flokowane przeznaczone do użytku w domu, ogrodzie, garażu czy pomieszczeniu gospodarczym. Nasze rękawice są bezpieczne (posiadają znak CE), a ich teksturowana powierzchnia sprawia, że mają świetną przyczepność. Flok, czyli bawełniana podszewka, którą jest pokryte wnętrze rękawiczek, zapobiega poceniu się dłoni. Co więcej, ułatwia również zakładanie i ściąganie rękawic. Nasze produkty doskonale chronią i zabezpieczają dłonie przed podrażnieniem, poparzeniem, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Rękawiczki jednorazowe i rękawice gumowe dostępne w naszym sklepie są niezastąpione w czasie wykonywania prac gospodarczych czy sprzątania. Dopuszczone do kontaktu z żywnością nadają się do używania w kuchni. Mogą być również stosowane w kontakcie z detergentami i środkami chemicznymi o słabym działaniu. Dostępne są w rozmiarach S, M, L  i XL w kolorze żółtym. Do kompletu oferujemy fartuchy jednorazowe, które osłaniają ubrania przed kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami – będą niezastąpione podczas sezonowych porządków.

Kolor żółty.

Zastosowanie:
Przeznaczone do prac gospodarczych, porządkowych, ogrodniczych i mechanicznych. Chronią skórę rąk przed mikroorganizmami, detergentami, środkami czystości i mechanicznymi uszkodzeniami.

Rękawice gospodarcze gumowe flokowane
Nazwa Rozmiar Opak. jedn. Opak. zbiorcze
Rękawice gumowe "S" 1 para
240 par
Rękawice gumowe "M" 1 para
240 par
Rękawice gumowe "L" 1 para
240 par
Rękawice gumowe "XL" 1 para
240 par