Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Rękaw siatkowy

Rękaw siatkowy

Pdf

Jednym z najwygodniejszych i najbardziej ekonomicznych sposobów przechowywania większości owoców i warzyw jest wytrzymały rękaw siatkowy dziany, wykonany z niezwykle solidnej tkaniny. Optymalna wytrzymałość rękawów sprzedawanych w naszym sklepie zapewnia właściwą ochronę artykułów spożywczych, zarówno w trakcie pakowania, transportu, przechowywania, jak i sprzedaży. Podobnie jak worki raszlowe, również rękawy siatkowe są przystosowane do automatycznego oraz ręcznego pakowania. Podczas gdy inne, standardowe opakowania jednorazowe nie nadają się do przechowywania owoców i warzyw przez dłuższy czas, dostępne w naszej ofercie rękawy gwarantują właściwy przepływ świeżego powietrza, co wpływa na zachowanie właściwych optymalnych parametrów żywności.

Hurtownia opakowań – poznaj naszą ofertę

Sprawdź naszą bogatą ofertę obejmującą rękawy siatkowe – posiadamy szeroki wybór dostępnych rozmiarów i kolorów – nasi specjaliści pomogą dobrać produkt w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Dostępne kolory rękawów siatkowych w standardowej ofercie:
Biały, zielony, czerwony, pomarańczowy

Przykłady i możliwości użycia rękawów dzianych/ rękawów siatkowych:
rękaw do pakowania ziemniaków, rękaw do pakowania kapusty, siatka do pakowania cebuli, siatka do pakowania marchwi, rękaw do pakowania ogórków.

Rękawy dziane siatkowe
Nazwa szerokość długość J.m. Opak. zbiorcze
Rękaw dziany siatkowy
38cm - 40cm 100m opak. 5000mb

*INNE ROZMIARY I KOLORY NA ZAMÓWIENIE