Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Opakowania papierowe na jajka Opakowania papierowe na jajka Opakowania papierowe na jajka

Opakowania papierowe na jajka

Pdf

Wytłaczanki na jajka

Masz hodowlę drobiu i zajmujesz się sprzedażą jaj? A może poszukujesz sprawdzonego rozwiązania do przechowywania większych ilości jajek w optymalnych warunkach? Popularne wytłaczanki to solidne, wygodne i gwarantujące bezpieczny transport papierowe opakowania na jajka, które również znajdziesz w naszej ofercie. W zależności od potrzeb możesz wybrać standardowy pojemnik na 10 jaj z zamknięciem lub wytłaczankę na 30 jaj, przystosowaną do przechowywania dużych ilości nabiału.

Opakowania jednorazowe – hurtownia

Dostępne w naszej ofercie wytłaczanki doskonale chronią przed wstrząsem i umożliwiają bezpieczne przechowywanie tak kruchych artykułów jak jajka. Na uwagę zasługują również walory estetyczne. Na życzenie klienta dostarczamy wytłaczanki z nadrukiem, który pozwoli wyróżnić się na rynku i zwrócić uwagę na produkt dzięki efektownej szacie graficznej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz rodzaj pojemników, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.