Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski

Kraków

Hurtownia opakowań – Kraków

Szukasz firmy, która wyposaży Twoje przedsiębiorstwo w profesjonalne opakowania jednorazowe? Jesteś z Krakowa bądź okolic? Koniecznie zapoznaj się z PLAST. To hurtownia opakowań od lat funkcjonująca w branży opakowań.

Atrakcyjne ceny, szeroki asortyment, indywidualne podejście do każdego klienta oraz najwyższa jakość – to tylko niektóre z aspektów, jakie wyróżniają nas na tle konkurencji. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Dołącz od grona zaufanych klientów już dziś!

W ofercie naszej firmy znajdziesz między innymi: rękawice jednorazowe, folie stretch, torebki strunowe oraz worki na węgiel. Wszystko to najwyższej jakości, wyłącznie od sprawdzonych producentów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz praktyczne, wykonane z troską o każdy szczegół produkty. Doceniasz najwyższą jakość? Lubisz korzystne cenowo transakcje? Poznaj nasz asortyment i wybierz dokładnie to, czego potrzebujesz!


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/opakowania/ftp/pozytywnie/application/modules/default/views/scripts/strony.phtml on line 218