Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Folia stretch

Folia stretch

Pdf

Folia stretch z naszej oferty to wytrzymała folia do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Zabezpiecza również towary przed warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdza się zarówno przy owijaniu kartonów i opakowań jednorazowych, jak i przy oklejaniu całych palet. Folia stretch ma zastosowanie w wielu segmentach przemysłu, zapewniając optymalne zabezpieczenie produktów i wyrobów w trakcie transportu i realizacji dostaw. Folie, które oferuje nasza hurtownia opakowań, przystosowane są do współpracy z owijarkami czołowych producentów.

Polecamy folię PE stretch paletową:
* 10cm x 150m, 23 mik, z rączką
* 50cm / 1,5kg, 23 mik, czarna
* 50cm / 2,5kg, 23 mik, przezroczysta

Pakowane po 6 szt.

Posiadamy w ofercie także folię stretch maszynową o szerokości 50 cm i grubości 23 mik. Folia stretch maszynowa jest wykorzystywana do owijania palet przez specjalne owijarki. Dzięki temu towar na palecie jest zabezpieczony przed brudem i kurzem, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu folii stretch towar jest stabilny na palecie, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia oraz upadku.