Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Folia pęcherzykowa Folia pęcherzykowa

Folia pęcherzykowa

Pdf

Folia pęcherzykowa to materiał opakowaniowy posiadający szereg zalet. Składa się z pęcherzyków powietrza umieszczonych pomiędzy warstwami folii polietylenowej. Pęcherzyki powietrza zabezpieczają produkt przed otarciem, zgnieceniem czy uszkodzeniem. Folia jest elastyczna, bez trudu dopasowuje się do kształtu pakowanego produktu. Ma właściwości izolacyjne. Jest przezroczysta, co ułatwia rozpoznanie opakowanych nią produktów. Zapakowany towar w folię pęcherzykową będzie czysty i bezpieczny w transporcie. Folia pęcherzykowa jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.
Folia bąbelkowa nadaje się szczególnie do ochrony mebli, szkła i wyrobów ceramicznych, wyposażenia elektronicznego, instrumentów muzycznych czy wyposażenia biurowego.

Polecamy również folię pęcherzykową perforowaną, co znacznie ułatwia pakowanie, ponieważ nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi do jej cięcia.

Dostępne rozmiary:
15cm x 100m
30cm x 100m
50cm x 100m
60cm x 100m
75cm x 100m
100cm x 100m
120cm x 100m
150cm x 100m

25cm x 50m perforowana
50cm x 50m perforowana
80cm x 50m perforowana

Folia LEKKA, B1.

Zalety folii bąbelkowej:

- lekka
- wodoodporna
- nietoksyczna
- przezroczysta
- bezzapachowa
- odporna na wilgoć
- chemicznie obojętna
- odporna na uderzenia oraz wstrząsy
- nadająca się całkowicie do recyklingu