Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Worki tkane polipropylenowe (PP) Worki tkane polipropylenowe (PP)

Worki tkane polipropylenowe (PP)

Pdf

Worki tkane polipropylenowe / worki  PP są trwałym opakowaniem dla wielu sypkich produktów różnych branż przemysłu. Struktura splotu tkaniny polipropylenowej zapewnia przewiewność worka, co jest istotne dla produktów "oddychających".

Firma Plast jest importerem tkanych worków PP.

Oferujemy worki  polipropylenowe z obrębkiem. Góra worka jest obszyta, co zabezpiecza brzeg worka przed rozerwaniem.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy worki o różnej gramaturze tkaniny (grubości) w poszczególnych rozmiarach.
Dół worka jest szyty podwójnie, aby był zabezpieczony dodatkowo przed ewentualnym rozpruciem.

Nasze worki z polipropylenu są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Dostępne kolory: biały, żółty i niebieski.

Standardowe szerokości worków to 40, 50, 55, 60, 63, 65, 80 cm. Maksymalna wysokość worka - 180cm.
Inne szerokości worków mogą być produkowane na indywidualne zamówienie przy zachowaniu minimum produkcyjnego.

Przeznaczenie tkanych worków PP:
dla przemysłu zbożowo-młynarskiego, paszowego,
dla przemysłu cukrowniczego,
do pakowania węgla, piasku, chmielu, pierza, nasion, itp.
worki wykorzystywane do napełniania piaskiem i wzmacniania wałów przeciwpowodziowych

Przykłady i możliwości użycia:
Worki na piasek, worki na zboże, worki do pakowania cukru, worki polipropylenowe do brykietu, worki na węgiel, worki na ekogroszek, worki do pakowania drewna kominkowego, worki do pakowania warzyw, worki na mąkę, worki na gruz, worki na odzież, worki przemysłowe, worki do ubrań, worki przeciwpowodziowe, worki rolnicze, worki na paszę, worki jutowe.

 

Worki polipropylenowe  / Worki pp
Nazwa Rozmiar Ładowność J.m. Opak. zbiorcze
Worki polipropylenowe 40cm x 60cm ~ 15kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 50cm x 80cm ~ 30kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 50cm x 85cm ~ 30kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 50cm x 90cm ~ 30kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 55cm x 80cm ~ 30kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 55cm x 85cm ~ 30kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 60cm x 100cm ~ 40kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 60cm x 105cm ~ 40kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 60cm x 110cm ~ 50kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 65cm x 105cm ~ 50kg szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 80cm x 125cm szt. 1000 szt.
Worki polipropylenowe 80cm x 150cm szt. 500 szt.
Worki polipropylenowe 80cm x 180cm szt. 500 szt.

*TOWAR IMPORTOWANY
** INNE ROZMIARY I KOLORY NA ZAMÓWIENIE

O FIRMIE

dowiedz się więcej

Witaj na stronie firmy PLAST - importera opakowań jednorazowych. Skorzystaj z naszej oferty opakowań dla ogrodnictwa i rolnictwa, jednorazowej odzieży ochronnej oraz opakowań dla branży spożywczej, gastronomii, służby zdrowia, przemysłu i gospodarstw domowych. Nasze atuty: - długi staż w branży opakowań i duże zdobyte doświadczenie, - doświadczeni pracownicy,- wysoka jakość produktów jako priorytet Firmy, - konkurencyjne ceny dzięki własnemu importowi,- bogata oferta produktowa,- nieustający rozwój Firmy i wprowadzanie nowych produktów do oferty,- stabilna pozycja rynkowa i finansowa,- szybki czas realizacji zamówień.Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych firm naszego kraju, co potwierdza coroczna przynależność do ekskluzywnego grona laureatów „Gazel Biznesu" od 2011 roku.Zostaliśmy także wyróżnieni przez miesięcznik Forbes tytułem "Diamentów Forbesa" w 2018 roku.Nasza Firma została również laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik organizowanego przez Euler Hermes Collections. Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej.Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia te kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy. Firma PLAST ma również znaczące dokonania w zakresie tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy oraz w eliminacji zagrożeń w środowisku pracy, co potwierdza III miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy na najlepszego Pracodawcę- Organizatora Pracy Bezpiecznej w 2015 roku.Stosując procedury GDP i GMP gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie. Siedziba Firmy mieści się w Łodzi. Posiadamy kilka magazynów, w Łodzi i Zgierzu. Zamówiony towar wysyłamy własnym transportem lub kurierem. Z dnia na dzień możemy dostarczyć towar w każde miejsce w kraju. Zajmujemy się również eksportem. Odbiorcami naszych produktów są zarówno firmy z krajów Unii Europejskiej, jak i z Mołdawii, Ukrainy. Polub nas na Facebooku. Znajdź nas na Google+. PLAST OpakowaniaWypromuj również swoją stronę

więcej...