Wybierz język:  Wybierz język polski Wybierz język angielski Wybierz język niemiecki Wybierz język rosyjski Wybierz język litewski Wybierz język czeski
Folia pęcherzykowa Folia pęcherzykowa

Folia pęcherzykowa

Pdf

Folia pęcherzykowa to materiał opakowaniowy posiadający szereg zalet. Składa się z pęcherzyków powietrza umieszczonych pomiędzy warstwami folii polietylenowej. Pęcherzyki powietrza zabezpieczają produkt przed otarciem, zgnieceniem czy uszkodzeniem. Folia jest elastyczna, bez trudu dopasowuje się do kształtu pakowanego produktu. Ma właściwości izolacyjne. Jest przezroczysta, co ułatwia rozpoznanie opakowanych nią produktów. Zapakowany towar w folię pęcherzykową będzie czysty i bezpieczny w transporcie. Folia pęcherzykowa jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.
Folia bąbelkowa nadaje się szczególnie do ochrony mebli, szkła i wyrobów ceramicznych, wyposażenia elektronicznego, instrumentów muzycznych czy wyposażenia biurowego.

Polecamy również folię pęcherzykową perforowaną, co znacznie ułatwia pakowanie, ponieważ nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi do jej cięcia.

Dostępne rozmiary:
15cm x 100m
30cm x 100m
50cm x 100m
60cm x 100m
75cm x 100m
100cm x 100m
120cm x 100m
150cm x 100m

25cm x 50m perforowana
50cm x 50m perforowana
80cm x 50m perforowana

Folia LEKKA, B1.

Zalety folii bąbelkowej:

- lekka
- wodoodporna
- nietoksyczna
- przezroczysta
- bezzapachowa
- odporna na wilgoć
- chemicznie obojętna
- odporna na uderzenia oraz wstrząsy
- nadająca się całkowicie do recyklingu

 

O FIRMIE

dowiedz się więcej

Witaj na stronie firmy PLAST - importera opakowań jednorazowych. Skorzystaj z naszej oferty opakowań dla ogrodnictwa i rolnictwa, jednorazowej odzieży ochronnej oraz opakowań dla branży spożywczej, gastronomii, służby zdrowia, przemysłu i gospodarstw domowych. Nasze atuty: - długi staż w branży opakowań i duże zdobyte doświadczenie, - doświadczeni pracownicy,- wysoka jakość produktów jako priorytet Firmy, - konkurencyjne ceny dzięki własnemu importowi,- bogata oferta produktowa,- nieustający rozwój Firmy i wprowadzanie nowych produktów do oferty,- stabilna pozycja rynkowa i finansowa,- szybki czas realizacji zamówień.Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych firm naszego kraju, co potwierdza coroczna przynależność do ekskluzywnego grona laureatów „Gazel Biznesu" od 2011 roku.Zostaliśmy także wyróżnieni przez miesięcznik Forbes tytułem "Diamentów Forbesa" w 2018 roku.Nasza Firma została również laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik organizowanego przez Euler Hermes Collections. Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej.Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia te kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy. Firma PLAST ma również znaczące dokonania w zakresie tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy oraz w eliminacji zagrożeń w środowisku pracy, co potwierdza III miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy na najlepszego Pracodawcę- Organizatora Pracy Bezpiecznej w 2015 roku.Stosując procedury GDP i GMP gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie. Siedziba Firmy mieści się w Łodzi. Posiadamy kilka magazynów, w Łodzi i Zgierzu. Zamówiony towar wysyłamy własnym transportem lub kurierem. Z dnia na dzień możemy dostarczyć towar w każde miejsce w kraju. Zajmujemy się również eksportem. Odbiorcami naszych produktów są zarówno firmy z krajów Unii Europejskiej, jak i z Mołdawii, Ukrainy. Polub nas na Facebooku. Znajdź nas na Google+. PLAST OpakowaniaWypromuj również swoją stronę

więcej...
Copyright © stronypozytywne.pl